TÜRBANLI KADINLARIN ERKEK TAVLAMA SİLAHLARI!

2012-04-06 16:51:00
TÜRBANLI KADINLARIN ERKEK TAVLAMA SİLAHLARI! Daracık düşünmek daracık giyinmekten daha seksidir!
 
 
 
 
 
Göğüs ve bacak alfabesine göre konuşup zihin salyasıyla şarj olan kadınlar için bir araştırma yapılmış. İngiltere’de yapılan araştırmaya göre kadınlar, erkeklerle girdiği savaşları kazanabilmek için kendi kitle imha silahını kullanıyormuş. KADINLAR NEDEN DEKOLTE GİYER?- %80 Diğer kadınlara gösteriş yapmak için-%50 Barda ilk önce servis alabilmek için-%16 Kuyrukta öne geçmek için-%10 Gittikleri düğünde gelini gölgede bırakmak için-%3 İş başvurusunda karşısındakini etkilemek için7 kadınan 1′i patronunu etkilemek için3 kadından 1′i ilk buluşmada diğer kızları aradan çıkarmak için3 kadından 2′si daha kadınsı ve seksi görünmek için.
 
 
Öncelikle fazla dekolte kadının fikir dilinin olmadığı beden dilinin tahakkümü altında olduğu gerçeğini ortaya koyuyor.  Fazla dekolte kadının kendini aşağılamasından başka hiçbir şey değil! Bacağın ve göğsün konuştuğu bütün diller erkeğin terminolojisini gasp eder. Ellerinde etli bir silah vardır kadınlara doğrulturlar ama erkekler vurulur. Bir taşla iki kuş vurmanın adı budur işte. Bunun içine türbanlı kadınları da katmak gerek dekoltelerini kendileri yaratırlar. Hoş bana göre türban artık dindarlaşma aracı değil sosyalleşme aracı.
 
 
Bu sosyallik içinde onların da vurmak istedikleri adam tipleri vardır mesela. Seksi olmak için çok da  daracık bir eteğe ihtiyaç yok daracık davranışlar da her erkek için caziptir.  Evet her hangi bir konuma tav olmak, her hangi bir statüyü avlamak için o kadar cazibeli bir yöntemdir ki bu, günümüzdeki  imitasyon mücahitler  bile kalplerinin suyu aka aka bu tarz hatunlara iş imkanları sağlayıp bir zamanlar ağlaştıkları slogan attıkları kızları al aşağı ederek zayıflıklarını  pek mübarek bir şekilde aşikar ederler. Dişilik mi kişilik mi derseniz pek tabii ki kişilik derim.  Habertürk gazetesine konuyla ilgili verdiğim görüş de budur!
 
 
Şimdi benim merak ettiğim meraktan başımın başındakini kaşındıran bazı soruları yazayım derken Ertuğrul Özkök’ün Yüksek Topuk Kurana aykırı mı yazısıyla çarpışıyorum. Müslüman Burjuvazinin etiketli hatunlarından birinin görüşlerini alıp köşeye çakmış. Muhafazakar ablamızdan biri muhafazakar kadında olması gereken dumanı üzerinde beş geyiği ızgara usulü sıralamış !
 
 
Kırmızı başörtüsü, beyaz ipek gömlek, siyah pantolon, pumps ve Chanel Allure parfüm.
 
 
Buna moda demezler sayın hatun! Buna Mahsun Kırmızıgül varyasyonu muhafazakar ablaların otuziki dişleri arasından fırlama altın görünümlü sonradan arebesk maço dizaynını beden diliyle kusturma hareketi derler! Şimdi  modernlik beyaz ipek gömlek giyerek ayak altına takoz çaktırarak böbürlenme yarışını sağlayacaksa bedevi görünmeyi tercih ederim. Bakın tarz başka bir şeydir müsamere böcekleri gibi başkasının modernizmini budalaca taklit etmek başka bir şeydir.
 
 
Gucci ne tanrı aşkına? Yahu sonradan görmeler için ahır kapısına marka buğday yazsalar ana menüye ağızlarında kürdanla dalacak ne çok modern muhafazakar hatun varmış! Şimdi buradan hareketle şunu bildim ki bir mübarek araştırmacı çıksın dekolteli kadınların ….. yarışını didik didik edeceğine türbanlı kadınların dekoltelerini araştırsın.
Görünmeyende nice dekolteler gizli görsün! Bugün mütedeyyin bir başörtülü kızın iş başvurusu mu yoksa kafasında nar patlamış kırmızı başörtülü takoz manyağı kızların iş başvurusu mu kabul ediliyor. Selamunaleyküm mü para ediyor yoksa aşkla ince ince dokundurulmuş merhaba mı? İşte İslamcı zenginlerin tav olduğu bu tarz hatunların dekolteleri de daracık davranışlarında gizli. Bir başörtülünün rakibi asla bir sarışın değil o bir zamanlar ağlak zırlak yürüdükleri miting sahasından ayrılıp sonradan görme pop corn bulaşığı muhafazakar modern hatundur! Peki sizce hangisi daha örtülü gibi reklam nostaljisi yağlı repliklere girerseniz orasını bilemem tek bildiğim asıl dekolte bizde..

 

 

 

 

 

http://http://www.dipnot.tv/27335/TuRBANLi-KADiNLARiN-ERKEK-TAVLAMA-SiLAHLARi-Daracik-dusunmek-daracik-giyinmekten-daha-seksidir--.aspx

0
0
0
Yorum Yaz